| [gesichtete Version] | [gesichtete Version] |
Keine Bearbeitungszusammenfassung |
|||
| Zeile 233: | Zeile 233: | ||
| | | | ||
|Jim Menard (Director of Photography) | |Jim Menard (Director of Photography) | ||
|- | |||
|{{Ep|SG1|9x18}} | |||
| | |||
| | |||
|Alan McCullough (Autor), Jim Menard (Director of Photography) | |||
|} | |} | ||